Po co jesteśmy?

 

    Naszym celem jest stworzenie platformy wzajemnej wymiany informacji pomiędzy rodzicami podróżującymi z dziećmi, co do miejsc wartych zwiedzenia, a także tych, w których można dobrze zjeść lub wygodnie się przespać.

    Staramy się sami pracować nad dodawaniem lokalizacji wartych zwiedzenia z dziećmi w całej Polsce, jednak zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi wspólnej pracy wielu ludzi pełnych inicjatywy i gotowych do działania. Dlatego czekamy na Ciebie.

   Podziel się z innymi rodzicami swoim doświadczeniem związanym z miejscami, które ostatnio odwiedziłeś - napisz, co może podobać się dzieciom, jakie atrakcje czekają na miejscu, możesz także dodać informacje praktyczne. Postaraj się pisać obiektywnie, a opinie i zastrzeżenia zamieść w komentarzu po pojawieniu się obiektu na stronie.

Dziękujemy, że pamiętasz, aby Twój tekst nie naruszał niczyich praw autorskich.

Kim jesteśmy?

    Założycielami portalu są rodzice, ciotki i wujowie jeżdżący z dziećmi na wakacje i znający blaski i cienie takich eskapad. Z pełnym zaangażowaniem i oddaniem przekazujemy Wam – Drodzy Użytkownicy – nasze doświadczenia, relacje i zdjęcia.      

    Mamy nadzieję, że przydadzą się Wam w planowaniu Waszych wycieczek - małych i większych. Może również zamieścicie Wasze pomysły na wycieczki i Wasze komentarze. Polska jest piękna. Podzielmy się nią z innymi. Promujmy nasze małe regiony, których nikt nie zna tak dobrze jak my i bez naszej podpowiedzi może nigdy nie trafić na piękną ścieżkę w wielkim lesie albo maleńki bar przy zapomnianej drodze... Odkrywajmy wspólnie uroki małych tajemnic dziecięcych wielkich atrakcji.

wakacje-atrakcje
Znajdziesz tu artykuły dotyczące podróżowania 
z dziećmi.