Zasady dodawania obiektów

Każdy zalogowany Użytkownik może dodać obiekt - atrakcję, obiekt gastronomiczny, obiekt noclegowy - do bazy wakacje-atrakcje.pl. Obiekt, po zaakceptowaniu przez Administratorów, pojawi się na stronie. Aktualizowanie i dodawanie nowe informacji o obiekcie możliwe jest poprzez opcję "Edytuj obiekt".

Podziel się z innymi rodzicami swoim doświadczeniem związanym z miejscami, które ostatnio odwiedziłeś - napisz, co może podobać się dzieciom, jakie atrakcje czekają na miejscu, możesz także dodać informacje praktyczne. Napisz, dlaczego obiekt atrakcyjny jest dla dzieci.

Postaraj się pisać obiektywnie, a opinie i zastrzeżenia zamieść w komentarzu po pojawieniu się obiektu na stronie.

Dziękujemy, że pamiętasz, aby Twój tekst nie naruszał niczyich praw autorskich.

Po co dodawać współrzędne google?

Dodaj współrzędne google, aby dokładnie umiejscowić obiekt na mapie. Dzięki dokładnemu zaznaczeniu pomagasz innym Użytkownikom znaleźć obiekt.

Jak dodać nowy obiekt?

  Aby dodać nowy obiekt wypełnij wszystkie pola obowiązkowe: nazwę, kategorie, adres i opis. Skorzystaj ze współrzędnych google, aby zaznaczyć obiekt dokładnie na mapie - po prostu kliknij na mapę w miejscu, gdzie obiekt się znajduje.

 Wybierz kategorię - atrakcje, gastronomię lub nocleg - w zależności od charakteru obiektu który dodajesz.

 Jeśli dodajesz atrakcję - wybierz odpowiednie "etykiety" - np. dla spływu tratwami rzeką wybierz: natura, sporty letnie, morze jeziora rzeki.

 Dodaj zdjęcia (maksymalnie 10) i kliknij "Załaduj".

 W miejscu "filmy" wklej linki do filmów na serwerze zewnętrznym (np. youtube).

 

Jak znaleźć współrzędne Google Maps

Kliknij na mapie w miejscu, gdzie znajduje się obiekt, a dane automatycznie skopiują się do formularza dodawania obiektu.